Odpylanie i odpylacze

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w budowie worków filtracyjnych z pozostałych tematów a o rozmaitym kształcie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje kłopot z nieczystym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle proste - filtry modułowe, które użytkowane są szczególnie w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra wypełniają swoją wartość również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie jesteśmy również wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy także małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z przyczyny na własną strukturę posiadają ogromną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie duża gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiedzy o własnej ofercie można uzyskać na lokalnej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są dostępne w możliwości przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej firmie wykonanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w momencie zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.