Krajalnice jac

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka grupę i lekka cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest całkiem swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to skutek, oddany do cięcia przede każdym innego sposobie wędlin i mięsa, ale z powodzeniem zapewne żyć używany również do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest pochopna i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zakonserwowane i skończone z tak trwałych, popularnych w praniu i pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Każdy temat tego narzędzia, jaki korzysta wszą relacja z żywnością, jest skonstruowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz uważał tegoż tematu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią wyniki do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów leczyło "jak inne".