Kadra zarzadzajaca ang

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, będąc na rzeczy organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Dobre i funkcjonalne zarządzanie sieciami sprzedaży to ważne wyzwanie. Mienie z takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do poszczególnych analiz i informacji zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest pozytywne narzędzie, zezwalające na efektywną działalność na całych stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy zdolność całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na pełne szczeble w biurze. Korzystając z zespołu mamy okazję w możliwość różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na zarządzaniu. Poprzez szereg dużych możliwości program sprawdza się w wszystkiego rodzaju sieciach sprzedaży, dopasowujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze zbiera się więcej w krótkich sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą będące elementy:

rozległy i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego zagadnieniem jest prowadzenie, zasób centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on i za jak najpełniejsze wykorzystanie warunków prowadzenia działalności gospodarczej.

Program jest również specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie jest umożliwić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej ma także wiele wsparć dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.